Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

Blog

GPS steppen

Speciaal voor het GPS steppen met de zaak of familie zorgen wij voor sportsteps, ook wel Kickbikes genoemd. Deze steps zijn voorzien van een groot voorwiel, handremmen en speciale sportgrepen op het stuur. Dit zorgt ervoor dat de steps voor iedereen goed te hanteren zijn en gemakkelijk ‘rollen’, hierdoor kan ook de minder sportieve deelnemer gewoon meedoen!
Het uitgebreide netwerk van verharde fietspaden biedt vele mogelijkheden om de natuur per step te verkennen. Via deze paden is het mogelijk om in het hart van de Veluwe te komen en is de kans groot om het wild te zien. Om hier te komen zorgen wij voor een fraaie route over de verharde paden. Onderweg is er de mogelijkheid om ergens wat te drinken of te lunchen.
Al vanaf € 7,50 p.p. ook te combineren met andere activiteiten.
Boek snel uw step uitje!
Het volledige aanbod van activiteiten is te vinden op de website van Outdoor Centrum Nunspeet.

 

Het Stationshuisje
opent SNEL

Een plek waar je even mag vertragen.

Waar de koffie warm is, de gesprekken langer duren en je altijd welkom bent voor een goede brunch, een borrel met vrienden of gewoon een moment voor jezelf.

Op dit moment leggen we de laatste hand aan Het Stationshuisje.

Vanaf juli ’26 openen we met trots onze deuren.
Tot die tijd houden we je graag op de hoogte via onderstaande kanalen.

Warme groet, Marlijn

Volg ons en blijf op de hoogte